MajOSTaszki 2014: Wybieramy gwiazdy imprezy

Kategoria: Aktualności

Ostrowianie sami wybiorą wykonawców, którzy pojawią się na scenie podczas przyszłorocznych MajOSTaszków. Do wyboru są m.in. Dawid Podsiadło, zespół Bednarek, T. Love, Grubson czy Pectus.

Już wkrótce na portalu Urzędu Miejskiego będzie można zagłosować na ulubionego wykonawcę, który zjawi się w sobotę, 10, lub niedzielę, 11 maja, w naszym mieście.

Wśród kandydatów do występu pierwszego dnia są: Rafał Brzozowski, Grubson, Ewelina Lisowska, Dawid Podsiadło i GoodOld Blues Brothers Boys Band, a w niedzielę: T. Love, Pectus i Bednarek.

W 2014 roku atrakcje zostaną przygotowane nie tylko w parku miejskim, ale także w obrębie centrum miasta, w Ostrowskim Centrum Kultury czy parkowym amfiteatrze. Impreza będzie częścią obchodów Roku Przebendowskiego.

majostaszki-2014

źródło: ostrow.naszemiasto.pl

Informacje o admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, gołębiami pocztowymi, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, zdrowym odżywianiem, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>